logotipų kūrimas verslui

Siekiant vystyti sėkmingą, nuolatos augantį ir žinomą verslą – logotipas privalumas. Jis svarbiausia įmonės įvaizdžio dalis, kuri vos žvilgtelėjus atskleidžia jūsų verslo vertybes bei vykdomą veiklą. Logotipų kūrimas yra tarsi menas, kurio tikslas sukurti unikalią idėją ir ją pavaizduoti mažu simboliu, kurio vertė gali tapti neįkainojama!

Logotipų kūrimas pradžia

Kiek kainuoja logotipo kūrimas?

Logotipas

Nuo

€100

Kas yra geras logotipas

Greičiausiai, įvedę į Google vaizdų paiešką raktažodį „logotipo dizainas“ ir analizuodami egzistuojančius logotipus susimąstėte, kodėl būtent jie reprezentuoja garsiausias pasaulio įmones. Nusprendėte, jog jums reikia nukopijuoti vieną iš šių atrastų logotipų ir vualia – sėkmė garantuota! Tačiau ar tokiu būdu gali būti sukurtas geras logotipas? Kiekvienas save ir klientą gerbiantis logotipų kūrėjas paprieštaraus šiai minčiai, kadangi logotipo sėkmė yra jo unikalume. Tačiau tai nereiškia, jog jį turi sudaryti daugybė elementų; grožis slypi paprastume. Paprastas, greitai pastebimas ir akimirksniu išliekantis atmintį – toks privalo būti geras logotipas.

Logotipų kūrimo procesas

1. Tikslų išsiaiškinimas ir logotipų idėjos

Individualiai žiūrime į kiekvieno kliento poreikius. Išsiaiškiname jo tikslus, vertybes, vykdomą veiklą ir viziją. Pagal tai sukuriama unikali logotipo idėja, kuri vystoma tolimesniuose logotipų kūrimo etapuose. Būtent šiame etape atsižvelgiama į tai, kokie ir kokios spalvos elementai sudarys logotipą bei koks bus jų išdėstymas.

2. Logotipo dizaino kūrimas

Naudodamiesi grafinio dizaino kūrimo įrankiais realizuosime unikalią logotipo idėją, kuri buvo išgryninta atsižvelgiant į jūsų poreikius ir vertybes. Greitai ir sėkmingai paruošime net kelis logotipus, kurie išsiskirs savo dizainu.

3. Logotipo korekcija

Tam, kad logotipų kūrimas būtų išties sėkmingas, pateiksime jums ne vieną, o net tris logotipų pavyzdžius, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patikusį variantą. Atsižvelgdami į jūsų lūkesčius ir pastabas atliksime jūsų įmonės būsimo simbolio korekciją.

4. Failų atsiuntimas

Išrinktą ir, jei reikėjo, pakoreguotą logotipą atsiųsime jūsų norimu formatu ir pridėsime visus darbinius failus, kurių gali prireikti ateityje.

Priklausomai nuo kliento poreikių yra galimybė sukurti ne tik logotipą bet ir brandbook’ą.

kyla neaiškumų?