Tekstų rašymas

Ar kada susimąstėte, kokią galią turi tekstas? Kokybiškų ir tiksliai temą atskleidžiančių tekstų rašymas yra raktas į jūsų sėkmę internetinėje erdvėje. Teksto dėka jūs galite padidinti savo įmonės žinomumą ir matomumą tiek paieškos sistemose, tokiose kaip Google, tiek socialiniuose tinkluose. Jis padeda sukurti glaudesnį ryšį su tiksline auditorija ir pateikti jai informaciją, kurios jie konkrečiai ieško taip skatindami jūsų potencialius klientus ne tik sužinoti, bet ir įsigyti jūsų paslaugą ar prekę.

Paslaugos

Kiek kainuoja tekstų rašymas?

tekstų
kūrimas

soc.tinklapių ADMINISTRAVIMAS

Kokio tipo tekstus galime parašyti?

Tekstų rašymas svetainėms

Tekstų rašymas yra neatsiejamas nuo internetinių svetainių kūrimo, kuris vyksta lygiagrečiai su jos kūrimu. Išgrynintas ir į visus internetinės svetainės lankytojų klausimus atsakantis tekstas yra ne tik viena iš vidinio SEO sudedamųjų dalių, kuri lemia geresnį jūsų tinklapio reitingavimą paieškos sistemose, bet ir papildoma galimybė padidinti pardavimus nuo pirmos internetinio puslapio paleidimo dienos.

SEO straipsnių rašymas

SEO straipsniai tai unikalūs tekstai, kurie specialiai optimizuoti paieškos sistemoms naudojant raktinius žodžius. Jie yra konkretūs, sklandūs ir atitinka internetinės svetainės temą. SEO straipsniai talpinami išoriniuose šaltiniuose ir turi aktyvias nuorodas į jūsų tinklalapį. 

SEO straipsnių rašymas yra išties specifinis, todėl norint, jog straipsnis būtų išties kokybiškas, tinkamai reitinguojamas Google ir patalpintas autoritetingoje svetainėje vertėtų kreiptis į tekstų rašytojus.

Blogo įrašų kūrimas ir talpinimas

Originalaus ir aktualaus turinio kūrimas tinklaraščiams, dar kitaip vadinamiems blogams. Tai galimybė pildyti jūsų internetinės svetainės turinį ir pateikti pačią naujausią ir aktualiausią informaciją, kuri gali sudominti jūsų potencialų klientą ir padidinti galimybę rasti jūsų tinklapį internete.

Tekstai socialiniams tinklams

Socialiniai tinklai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, todėl verslui jų turėjimas yra privalumas. Turint paskyras juose svarbu nuolatos atnaujinti informaciją ir dalintis jūsų tikslinės auditorijos problemas sprendžiančiais ir ją įtraukiančiais įrašais.

Kokie tekstai parduoda?

Tam, kad tekstų rašymas išties atneštų naudos ir parduotų jūsų prekę ar paslaugą jis turi būti orientuotas į jūsų tikslinę auditoriją. Tekstas turi atskleisti jūsų klientų problemas, parodyti, koks gyvenimas lauktų, jei jų nebūtų, bei pateikti šių problemų sprendimo būdus. Turite mąstyti taip, kaip mąsto jūsų klientas ir pateikti jam tik aktualią informaciją.

Kalbant konkrečiai apie internetinės svetainės tekstus, parduos tie, kurie vadovaujasi SEO principais. Taip yra dėl to, jog svetainių tekstai bus aktualūs, juose bus naudojami tikslingi raktiniai žodžiai, o tai lems aukštesnes pozicijas paieškos sistemose bei didesnius lankytojų srautus.

kyla neaiškumų?