seo paslaugos

Svarstote kaip iškelti puslapį Google ir atsirasti pirmosiose paieškos pozicijose? Tuomet SEO paslaugos yra būtent tai, ko jums reikia! Šios mūsų teikiamos paslaugos metu vykdomi nuoseklūs veiksmai, kurie didina internetinės svetainės patikimumą Google, ko pasekoje jūsų internetinis puslapis ne tik geriau reitinguojamas paieškos sistemoje, bet ir padidėja potencialių klientų apsilankymų kiekis jūsų internetinėje svetainėje.

Nepriklausomai nuo to, ar turite internetinę svetainę ar el. parduotuvę, SEO paslaugos yra efektyvus sprendimas kiekvienam verslui norinčiam, jog internete jis ne tik egzistuotų, bet ir būtų matomas.

SEO paslaugos - tinklapio analizė

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

Naujokas

Nuo

€200

/mėn

Sumanus

Nuo

€430

/mėn

Protingas

Nuo

€680

/mėn

SEO efektyvumas

SEO paslaugas galime apibūdinti kaip vieną iš efektyviausių reklamos rūšių. Taip yra dėl to, kad internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms padeda pasiekti jūsų tikslinę auditoriją – žmones, kurie jau ieško pirkti ar domisi konkrečiai jūsų įmonės teikiamomis paslaugomis. Tad šansas, jog internetinės svetainės lankytojas taps jūsų klientu yra išties milžiniškas!

Kas sudaro SEO paslaugas?

SEO paslaugos yra skirstomos į dvi dalis: tai vidinis ir išorinis SEO. Kiekviena iš šių dalių yra gyvybiškai svarbios jūsų tinklapiui. Todėl norint pasiekti pačių geriausių rezultatų geriausia šį darbą patikėti ne kam kitam, o SEO specialistams.

Vidinis SEO

Prieš pradedant tvarkyti vidinę SEO dalį atliekamas išsamus SEO auditas, kurio metu sužinomos silpnosios tinklapio pusės, bei raktinių žodžių tyrimas, kuris atskleidžia dažniausiai paieškos sistemoje ieškomų žodžių bei frazių sąrašą. Atsižvelgiant į SEO audito ir raktažodžių tyrimo rezultatus sutvarkomas vidinis SEO t.y. optimizuojama tinklapio techninė dalis, puslapių struktūra bei jų turinys.

Vidinio SEO rezultatas yra ne tik geriau paieškos sistemų indeksuojamas tinklapis, bet ir patrauklesnis bei naudingesnis jo turinys potencialiems klientams.

Išorinis SEO

Išorinis SEO – tai veiksmai, kurie yra atliekami ne turinio valdymo sistemoje (TVS); tai kokybiškų atgalinių nuorodų kūrimas ir talpinimas autoritetą turinčiuose internetiniuose puslapiuose. To tikslas padėti paieškos sistemoms suprasti, jog turinys, kuris yra jūsų svetainėje aktualus ir naudingas paieškos sistemų naudotojams. Nuorodų tinklo kūrimas yra vienas iš efektyviausių būdų iškelti jūsų internetinę svetainę aukščiau jūsų konkurentų.

sunku išsirinkti?