Svetainių administravimas

Norite, jog jūsų internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė būtų patrauklesnės klientams bei  funkcionalesnės? O gal siekiate nuolatos dalintis pačiomis aktualiausiomis naujienomis, naujomis prekėmis ar šiuo metu vykdomomis akcijomis? Jei atsakėte bent į vieną klausimą „taip“, vadinasi svetainių administravimas yra paslauga, kurios jums reikia. Mes pasirengę administruoti tiek internetines svetaines, tiek ir elektronines parduotuves pigiai, kokybiškai ir greitai.

Svetainių administravimas ir planų vykdymas

Kiek kainuoja svetainių administravimas?

INTERNETO SVETAINIŲ ADMINISTRAVIMAS

EL. PARDUOTUVIŲ ADMINISTRAVIMAS

El. parduotuvių administravimas

Norėdami, jog jūsų elektroninė parduotuvė augtų, o klientams būtų pranešta ne tik apie vykdomas akcijas, bet ir pasiūlytas gausesnis prekių sąrašas, privalote nuolatos atnaujinti savo el. parduotuvės turinį. Svetainių administravimas atnaujinant turinį ir papildant prekių sąrašą padės generuoti didesnius pardavimus ir užtikrinti, kad jūsų internetinėje parduotuvėje būtų paskelbta visa naujausia ir aktualiausia informacija.

Kaip mes galime atnaujinti jūsų el. parduotuvę?

  • Informacijos apie jus atnaujinimas. Atnaujinsime, o prireikus ir papildysime, svarbiausią informaciją apie jūsų imonę.
  • Naujų prekių papildymas. Papildysime jūsų el. parduotuvę naujomis prekėmis, o prireikus ir sukursime reikiamą kategoriją jai talpinti.
  • Mokėjimo būdo pridėjimas. Pakoreguosime ar pridėsime naujus mokėjimo būdus, kad jūsų klientai galėtų greitai ir efektyviai apmokėti už norimas prekes.
  • Pristatymo paslaugų pridėjimas. Papildysime ar pakeisime prekių pristatymo būdus.
  • El. parduotuvės dizaino atnaujinimas. Pagal jūsų pageidavimą pakeisime el. parduotuvės išvaizdą į modernesnę ir patogesnę.
  • Kiti darbai.

Internetinių svetainių administravimas

Dažnai klaidingai manoma, kad reprezentacinio stiliaus internetinės svetainės nereikia administruoti. Tačiau tai netiesa. Nors tokio tipo svetainės atnaujina savo informaciją rečiau nei elektrininės parduotuvės, tačiau tai padaryti ne ką mažiau svarbu. Norėdami, jog jūsų tinklapio išvaizda išliktų patraukli, o tinklapio lankytojai gautų pačią naujausią ir aktualiausią informaciją, privalote skirti laiko svetainių administravimui. 

Kaip mes galime atnaujinti jūsų svetainę ?

  • Svarbiausios informacijos apie jūsų veiklą atnaujinimas. Mes atnaujinsime jūsų įmonės rekvizitus, papildysime jūsų paslaugų sąrašą ar atliktų darbų galeriją.
  • Svetainės dizaino atnaujinimas. Atnaujinsime pasenusį jūsų internetinės svetainės dizainą ir padarysime jį patrauklesnį klientams. 
  • Kiti darbai atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kodėl verta svetainių administravimą patikėti mums?

Norite pakeisti, bet nežinote kaip

Pasakykite, ką norite pakeisti savo turimoje svetainėje ir mes tai padarysime greitai bei kokybiškai. Jums neteks papildomai domėtis svetainių administravimu, nes mes jau tai padarėme už jus!

Nenorite samdyti naujo darbuotojo

Jums nereiks samdyti papildomo darbuotojo, kad jis kartais atnaujintų jūsų svetainės turinį. Mes tai padarysime tada, kada jums reikės ir tiek laiko kiek norėsite.

Nenorite švaistyti savo laiko

Svetainių administravimas visiškai ne jūsų sritis? Nešvaistykite tam savo laiko ir energijos – patikėkite šį darbą mums. 

kyla neaiškumų?