El. parduotuvių kūrimas

Tiek jau patirtį turintys verslai, tiek ir startuoliai – visi, kurie sieja savo įmonės gyvavimą su pardavimais, vis dažniau savo veiklą realizuoja internetinėje erdvėje. Tam, kad galėtumėte tai padaryti sklandžiai ir greitai teikiame paslaugą – el. parduotuvių kūrimas, kuris gali būti jūsų sėkmingo verslo internete pradžia. 

Mes kuriame įvairaus dydžio ir paskirties saugias bei prie mobiliųjų įrenginių prisitaikančias el. parduotuves, kurios išsiskiria savo unikaliu ir moderniu dizainu. Kiekviena mūsų sukurta internetinė parduotuvė yra funkcionali: joje galėsite pasirinkti kategorijas ir patogiai filtruoti prekes, rasite prekių krepšelį, galėsite pasirinkti atsiskaitymo bei pristatymo būdus.

El. parduotuvių kūrimas naudojant WP

KIEK kainuoja el. parduotuvės kūrimas?

Elektroninė
parduotuvė

Nuo

€600

€500

elektroninė
parduotuvė plius

Nuo

€1000

€800

Jeigu neturite savo domeno, severio, SSL sertifikato – tuo galime pasirūpinti mes!

Dėl papildomų elektroninės parduotuvės funkcionalumų susisiekite ir viską aptarsime!

El. parduotuvių kūrimas ir jo etapai

El. parduotuvių kūrimas yra išties atsakingas procesas, kuris reikalauja ne tik mūsų, bet ir kliento aktyvaus dalyvavimo visuose el. parduotuvės kūrimo etapuose. El. parduotuvių kūrimą galime suskirstyti į keturis etapus:

Idėjos išgryninimas ikona

Idėjos
išgryninimas

Šio etapo metu mes išsiaiškiname, kokio pobūdžio internetinė parduotuvė jus domina ir kokie yra jūsų poreikiai. Aptariame kaip ji turėtų atrodyti ir kokie funkcionalumai jums svarbūs.

El. parduotuvės darbų vykdymas ikona

Darbų
vykdymas

El. Parduotuvių kūrimas prasideda nuo domeno talpinimo bei turinio valdymo sistemos diegimo ir reikiamų modulių diegimo. Parenkame internetinės parduotuvės temą, pritaikome ją pagal jūsų poreikius ir sukeliame visą vaizdinę bei tekstinę informaciją.

Įgyvendinto darbo pristatymas ikona

Projekto pristatymas

Mes pateikiame sukurtą el. parduotuvę jums. Jūs ištestuojate jos funkcionalumus ir pateikiate savo pastebėjimus, į kuriuos atsižvelgiant patobuliname jūsų būsimą internetinę parduotuvę.

El. parduotuvių paviešinimas ikona

el. parduotuvės viešinimas

Po jūsų patvirtinimo, kad el. parduotuvė atitinka visus jūsų poreikius, paviešiname ją. Esant pageidavimams galime nuolatos administruoti ir atnaujinti jūsų el. parduotuvę naujomis prekėmis.

El. parduotuvės saugumas

Vis dažniau pasikartojantys duomenų nutekinimo atvejai priverčia rimtai susimąstyti apie el. parduotuvių saugumą. Tam, kad kiekvienas mūsų kuriamų internetinių parduotuvių lankytojas galėtų jaustis saugiai el. parduotuvių kūrimas metu mes įdiegiame SSL saugumo sertifikatus. 

El. parduotuvėje galimi šie apmokėjimo sprendimai:

  • Paysera. Nukreipimas į norimą banką per kurį jūsų klientas apmoka už prekes.
  • Bankinis pavedimas. Atlikus užsakymą jūsų klientas gauna rekvizitus ir nurodymus, kaip atlikti pavedimą.
  • Apmokėjimas grynais atsiimant prekes
  • Kitas jūsų pasirinktas apmokėjimo būdas, pavyzdžiui, per Stripe sistemą.

Galimybė pasirinkti prekių pristatymo būdą:

  • Omniva paštomatai. Prekių išsiuntimas į pasirinktą Omniva paštomatą.
  • LP kurjeriai. Galimybė pasirinkti prekes gauti kurjeriu.
  • Atsiėmimas vietoje. Prekių atsiėmimas tiesiai iš jūsų ofiso ar fizinės parduotuvės.
  • Galimybė integruoti kitus prekių atsiėmimo būdus.

El. parduotuvės administravimas

Jau turite el. parduotuvę, tačiau jūsų verslas plečiasi ir jūsų internetinė parduotuvė turi būti nuolatos atnaujinamas? Mes galime jums padėti!

Sunku išsirinkti?