Internetinių puslapių kūrimas

Internetinių puslapių kūrimas yra mūsų pagrindinė veikla, kurią begalo mylime ir siekiame, jog kiekvienas klientas būtų maksimaliai patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis. Profesionaliai ir lanksčiai žiūrime į kliento poreikius, kad pateiktume tik pačius geriausius pasiūlymus už patrauklią kainą. Mūsų kuriamas svetainių dizainas yra unikalus – pritaikytas prie kliento vertybių ir idėjų. Mes sekame naujausias internetinių puslapių kūrimo tendencijas ir užtikriname, kad visi sukurti svetainių dizainai bus šiuolaikiški ir pritaikyti mobiliesiems įrenginiams.

Mes ne tik kuriame, bet ir konsultuojame klientus bei jiems padedame apsispręsti, kokios išvaizdos ir rūšies internetinis puslapis labiausiai galėtų išryškiti jų vertybes ir atspindėti vykdomą veiklą.

Internetinių puslapių kūrimas

KIEK kainuoja internetinių puslapių kūrimas?

Internetinių puslapių kūrimas

Nuo

€350

€300

Internetinių puslapių kūrimas plius

Nuo

€600

€500

Jeigu neturite savo domeno, severio, SSL sertifikato – tuo galime pasirūpinti mes!

Dėl papildomų svetainės funkcionalumų susisiekite ir viską aptarsime!

Kodėl internetinis puslapis yra svarbu verslui?

Šie sunkūs laikai ir sparčiai tobulėjančios technologijos mus išmokė viena – verslas gali klestėti, jei jis yra internete. Todėl norint, jog paslaugas ar prekes žmonės lengvai rastų, verta rimtai apsvarstyti galimybę savo įmonės įvaizdį pradėti kurti internete.

Internetinis puslapis yra tarsi jūsų veidas internete. Pamatęs jūsų svetainės dizainą jos naudotojas susidaro nuomonę apie jūsų verslo patikimumą. Joje jis gali lengvai rasti įmonės kontaktus ir sužinoti svarbiausią informaciją apie verslo vykdomą veiklą. 

Internetinių puslapių kūrimas yra paslauga, kuri supaprastina ir pagreitina startuolio sėkmę arba kuri gali lemti verslo turinčio didelę patirtį įsitvirtinimą rinkoje.

Prisitaikantis svetainių dizainas

Daugiau nei puse internetinių puslpių lankytojų sudaro žmonės, kurie naršymui internete naudoja mobiliuosius telefonus arba planšetinius kompiuterius. Dėl šios priežasties internetinių puslapių kūrimas privalo atsižvelgti į prisitaikančio svetainių dizaino principus t.y. kiekvienas naujai sukurtas puslapis privalo būti pritaikytas informacijos atvaizdavimui visuose naršymui skirtuose įrenginiuose: stacionariajame bei nešiojamame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ir mobiliąjame telefone.

Prisilaikančiojo dizaino internetinis puslapis yra ne tik patogus naršyti, bet ir geriau indeksuojamas paieškos sistemų, pavyzdžiui, Google. Tai reiškia, kad paieškos sistemos tokio tipo svetaines laikys patikimesnėmis, kokybiškesnėmis ir dėl to jas atvaizduos geresnėse savo paieškos pozicijose.

Internetinių puslapių kūrimas: kas bus integruota?

El. pašto adresas
Turinio valdymo sistema
Svetainės domenas ir jo talpinimas
Pritaikymas mobiliesiems įrenginiams
Google Maps
Google Analytics
Daugiakalbystė
Galerija
Socialinių tinklų diegimas
Kontaktinės formos
Patogi meniu navigacija

Seno internetinio puslapio atnaujinimas

Turite pasenusią internetinę svetainę, kurią norite atnaujinti? Patikėkite šį darbą mums!

  • Naujas ir modernus svetainės dizainas
  • Atnaujinta informacija apie jūsų įmonę bei teikiamas paslaugas
  • Prisitaikantis svetainių dizainas
  • Įvairių modulių diegimas
  • Svetainės pritaikymas SEO

Internetinio puslapio administravimas

Norite nuolat atnaujinti informaciją savo turimame internetiniame puslapyje, tačiau trūksta žinių kaip tai padaryti?

Sunku išsirinkti?